, , ,

Segs

כתובת:
63506 תל אביב

טלפון: 054-5850405
אימייל: info@segs.co.il
אתר אינטרנט: http://www.segs.co.il/

הוא המלך של השכונה עם רכינוע חדיש: Segs סיורי סגווי

מסופוטמיה, האלף ה-5 לפני הספירה: המצאת הגלגל מאפשרת להעביר משאות כבדים ללא עזרת בהמה – ומשנה את ההיסטוריה.

גרמניה, 1888: נמכרת המכונית הראשונה אי פעם – כלי בעל מנוע 4 פעימות שיוצר על ידי קרל בנץ והפך אב טיפוס למכוניות העתיד – והשאר היסטוריה.

ארה"ב, דצמבר 2001: אחרי שנים של ציפיות, נחשף לראשונה הרכינוע על ידי ממציאו דין קיימן -שהבטיח לציבור היסטריה.

רכינוע? מי, מה? רכינוע על שום מה? אז כן, זה השם העברי שניתן לו על ידי האקדמיה, על שום שהוא נע בהתאם לכיוון הרכינה של הגוף. שם לא רע דווקא רכינוע, אבל עזבו אתכם, למה להסתבך? אנחנו פשוט נקרא לו סגווי. נעים להכיר.

אז גם אם הסגווי לא הצדיק את הציפיות המסחריות של ממציאו ולא הפך להיסטריה בשוק הפרטי – בין השאר כי מחירה של יחידה הוא כ-30 אלף שקל – עדיין הוא כלי שימושי, חמוד ומענג ביותר, ואין שום סיבה שלא ליהנות ממנו; דעו נא כי מדובר באחד מאמצעי התחבורה המתקדמים והמדליקים שיש.

רקע רציתם, רקע קיבלתם: הסגווי הוא כלי תחבורה דו-גלגלי שמשכיל לקרוא את תנועות הגוף ולנסוע על פיהן. במבט ראשון, הוא נראה מסובך לתפעול – אך כשיוצאים לדרך, הרכיבה הופכת לטבע שני. בבסיסו של הסגווי מערכת חיישנים, המאפשרת לו להתייצב כשהרוכב נעצר, וכך לא לנוע לנצח. העיקרון פשוט: עומדים על הבסיס המחבר בין הגלגלים ואוחזים בכידון. כשרוכנים קדימה, הסגווי נע קדימה וכשרוצים לפנות, מטים את הכידון לכיוון הרצוי. שיווי המשקל של הרוכב שומר על הסגווי יציב ומאוזן.
כשהגיח לעולמנו חזו לו, כאמור, גדולות ונצורות. הסגווי נועד להיות להיט אורבני והחזון היה להפוך אותו לכלי הרכב המרכזי בערים שונות בעולם. בינתיים זה לא קרה. אבל על אף שתאוצה היא לא התכונה הבולטת שלו ומחירו גבוה מכדי להיות מתנה לחג, תוכלו ליהנות ממנו ולהתמכר אליו בעזרת חברת SEGS, שעורכת סיורי סגווי מודרכים בתל אביב, ירושלים, נתניה ויעדים נוספים (גולת הכותרת של החברה – הסיורים ברחבי תל אביב – אף מכונים בשם המרניןSEGS" בעיר הגדולה").

חברת SEGSהוקמה על ידי רון אדלהייט וצביקה גולן, מורי דרך ומדריכים לצילום מקצועי. הרעיון להקמת החברה התחיל מצורך אמיתי למצוא כיוון חדש להעברת סיורים בעיר תל אביב-יפו המתחדשת באמצעים של המאה ה-21. המרחקים ההולכים וגדלים בין מרכזי התרבות והבילוי המתרבים בקצב מהיר מצד אחד, והחיפוש האינסופי אחר מקום חניה מצד שני, הפכו את הטיול בתל אביב (וגם ירושלים) למשימה כמעט בלתי אפשרית.
הסגווי פתר את כל הבעיות: המכשיר קל לשימוש, מאפשר לרוכב לעבור מרחקים גדולים ללא מאמץ והוא גם אקולוגי וידידותי לסביבה. הנסיעה על סגווי מאפשרת לספוג את ניחוחות התרבות, הפנאי וההיסטוריה של שתי הערים הדינאמיות האלה – עיר הנצח לצד העיר הלבנה.
סיורי סגווי מתחילים עם 15 ד' לימוד – וכבר אתם מוכנים להתחיל בחוויה המדהימה. מורה דרך ינחה אתכם בעיר עם סיפורים מרתקים מן העבר הרחוק והקרוב. סיורי סגווי הם סיורים מהנים וקלילים, שאינם דורשים מאמץ – ונא לא לשכוח להביא מצלמה!

*הרכיבה על סגווי מותרת מגיל 16 ומעלה, לרוכבים שמשקלם בין 45 ל-115 ק"ג, ואסורה לנשים בהיריון.

סיורי סגווי – בחרו את מסלולי SEGS שיתאימו לכם ביותר:

SEGS בעיר הגדולה: סיורי סגווי ברחובות והפארקים של תל אביב, בליווי הסבר מקצועי
SEGS בירושלים: סיורי יום ולילה ברחובות ירושלים, בליווי הדרכה מרתקת
SEGS בפארק: סיורי סגווי בפארק הירקון
SEGS על החוף: סיורי סגווי בחוף הים
SEGS בלילה: סיורי סגווי ביפו ובעיר הלבנה של תל אביב (בשעות הלילה).
SEGS על המצוק: סיורי סגווי בנתניה
SEGS הסדנה: סדנת צילום על סגווי ברחובות תל אביב וירושלים

אין תגובות

תגובה לכתבה

MyGroupon